صفحه اصلی » رویدادها » انجام بیش از 1100 پرواز داخلی و بین المللی در روز…..ادامه

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت : 18 شرکت هواپیمایی داخلی با بیش از 243 فروند هواپیما ، روزانه بیش از یکهزار و یکصد پرواز داخلی و بین المللی انجام می دهند. کاپیتان حمیدرضا پهلوانی  افزود : روزانه بطور میانگین 60 تا 65 درصد از هواپیماهای موجود پرواز  دارند که شامل حدود 600 پرواز داخلی و بقیه هم پرواز بین المللی است. وی با تاکید بر افزایش کمی و کیفی ناوگان هوایی کشور گفت: برنامه سازمان هواپیمایی کشوری در افق 1404 افزایش  هواپیماها به 500 فروند و نوسازی هواپیماها با هدف کاهش سن ناوگان هوایی کشور است. پهلوانی افزود : برخی از شرکت های هواپیمایی تعدادی هواپیما برای ورود به ناوگان هوایی معرفی کرده اند که برای برخی از انها تائیدیه صادر شده است و احتمالا تا پایان سال به ناوگان هوایی کشور خواهند پیوست. وی در باره توسعه فضاهای ترانزیت برای هواپیماهای عبوری  گفت : کوتاه کردن مسیرهای پروازی و تامین نیازمندی های پدافندی و هوانوردی از سیاست های سازمان هواپیمایی کشوری است. هلوانی افزود : 6 مسیر شمال غربی و جنوب شرقی و نیز 2 مسیر شمالی و جنوبی برای ترانزیت هواپیماهای عبوری پیش بینی شده است که درصورت تصویب ، هواپیماهای عبوری با مصرف سوخت کمتری از این مسیرها تردد خواهند کرد و علاوه بر توجه به این مسیرها و ایجاد درامد بیشتر برای کشور، ارتقاء امنیت پروازی را درپی خواهد داشت.

مرجع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

 • تماس با ما

  مهندسین مشاور راهبرد تردد فردا

  تلفکس: ۰۲۱۷۷۱۳۱۳۷۸

  ساعت کاری : روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی۱۷:۳۰

  نشانی دفتر مرکزی : تهران، میدان رسالت ، ابتدای خیابان هنگام ، خیابان سهند ، پلاک ۱ ، طبقه دوم ، واحد 6

   

 • اهداف و مأموریت ها

  مأموریت ما:
  مأموریت ما رساندن توان مشتریان مان به نهایت مزیت رقابتی و قدرت تحلیل تصمیم گیری برای سرمایه گذاری است که با استفاده از خدمات برتر و نوآورانه در زمینه های گوناگون فراهم می کنیم. خدمات ما شامل انتخاب راهبرد، پیش بینی، ارزیابی ریسک و پاسخ های مبتنی بر فن آوری اطلاعات است که بر پایه آخرین روش ها، تئوری ها و شیوه های عملی ارائه می گردند.

  چشم انداز ما:
  چشم انداز ما تبدیل شدن به پیشرو خدمات مشاوره حمل و نقل در خاورمیانه و سهیم شدن در بالاترین سطح مهندسی و برنامه ریزی حمل و نقل در ارائه روشها، تئوری ها و شیوه های اجرایی است.

 • RTF در یک نگاه

  مهندسین مشاور راهبرد تردد فردا فعالیت اصلی خود را بر سه حوزه تخصصی برنامه ریزی و مدل سازی حمل و نقل ، حمل و نقل همگانی ، ایمنی و مهندسی ترافیک معطوف نموده است و با بهره گیری از مدیران و کارشناسان خبره این صنعت سعی بر آن دارد تا نقش موثری در حیطه حمل و نقل و ترافیک کشور ایفا کند.