صفحه اصلی » رویدادها » رویداد های حوزه حمل و نقل و ترافيك » برگزاری نخستین جشنواره حمل و نقل و سوخت در آبان ماه….ادامه

دبیر جشنواره فرهنگی – هنری حمل و نقل و سوخت کشور از برگزاری این جشنواره برای نخستین بار در آبان ماه در سالن همایش های برج میلاد خبرداد. بهزاد تیمورپور در گفتگو با خبرنگار تین نیوز  اظهار کرد: هدف برگزاری این جشنواره استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی و هنری در جهت توسعه اهداف حمل و نقل و سوخت کشور است.

وی افزود: فراخوان مربوطه هفته بعد از عید سعید فطر اعلام خواهد شد و در حال حاضر در شورای سیاستگذاری دو پیشنهاد برای ارسال آثار  یعنی اواخر شهریور  و  15 مهر روی میز است و در هفته آخر مرداد اطلاع رسانی خواهد شد.

دبیر این جشنواره بیان داشت: هموطنان می توانند پس از اعلام فراخوان آثار خود را در بخش های هنرهای تجسمی، عکاسی، فیلم و فیلم کوتاه، وبلاگ نویسی، داستان و داستانک، کاریکاتور، ادبیات حمل و نقل به دبیرخانه ارسال کنند.

تیمورپور با بیان اینکه وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و بخش خصوصی همکار با ستاد از حضور حداکثری خود در جشنواره خبرداده اند، گفت: آنها برای همکاری با این جشنواره نیز اعلام آمادگی کرده‌اند. وی با اشاره به جایگاه بخش خصوصی در برگزاری جشنواره گفت: اگر بخش خصوصی مستعد و اولویت مند در کنار سیاست های دولت قرار گیرد، به ابزاری برای اجرای دقیق سیاست های مصوب تبدیل خواهد شد.

تیمورپور در پایان با توجه به فرمایشات رهبری مبنی”تعریف پیوست فرهنگی برای طرح هر موضوع در کشور” تاکید کرد: جشنواره فرهنگی – هنری حمل و نقل و سوخت باید در همان زمان راه اندازی ستاد مدیریت سوخت و حمل و نقل کشور برگزار می‌شد.

گفتنی است این جشنواره، از سال آینده نیز با همکاری وزارت امور خارجه به صورت بین المللی و مستمر برگزار خواهد شد. همچنین امسال برای اولین بار از نرم افزار بازی انیمیشن با مضمون حمل و نقلی برای کودکان در این جشنواره رونمایی خواهد شد.

 • تماس با ما

  مهندسین مشاور راهبرد تردد فردا

  تلفکس: ۰۲۱۷۷۱۳۱۳۷۸

  ساعت کاری : روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی۱۷:۳۰

  نشانی دفتر مرکزی : تهران، میدان رسالت ، ابتدای خیابان هنگام ، خیابان سهند ، پلاک ۱ ، طبقه دوم ، واحد 6

   

 • اهداف و مأموریت ها

  مأموریت ما:
  مأموریت ما رساندن توان مشتریان مان به نهایت مزیت رقابتی و قدرت تحلیل تصمیم گیری برای سرمایه گذاری است که با استفاده از خدمات برتر و نوآورانه در زمینه های گوناگون فراهم می کنیم. خدمات ما شامل انتخاب راهبرد، پیش بینی، ارزیابی ریسک و پاسخ های مبتنی بر فن آوری اطلاعات است که بر پایه آخرین روش ها، تئوری ها و شیوه های عملی ارائه می گردند.

  چشم انداز ما:
  چشم انداز ما تبدیل شدن به پیشرو خدمات مشاوره حمل و نقل در خاورمیانه و سهیم شدن در بالاترین سطح مهندسی و برنامه ریزی حمل و نقل در ارائه روشها، تئوری ها و شیوه های اجرایی است.

 • RTF در یک نگاه

  مهندسین مشاور راهبرد تردد فردا فعالیت اصلی خود را بر سه حوزه تخصصی برنامه ریزی و مدل سازی حمل و نقل ، حمل و نقل همگانی ، ایمنی و مهندسی ترافیک معطوف نموده است و با بهره گیری از مدیران و کارشناسان خبره این صنعت سعی بر آن دارد تا نقش موثری در حیطه حمل و نقل و ترافیک کشور ایفا کند.