صفحه اصلی » رویدادها » رویداد های حوزه حمل و نقل و ترافيك » تحلیل وضعیت و پیشنهاد راهکارها و اقدامات اجرایی کلان جهت توسعه و ارتقای حمل و نقل ریلی ایران

این مقاله توسط اعضای کارگروه تخصصی سرمایه گذاری و امور بازرگانی انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته تهیه و در پانزدهمین همایش حمل و نقل ریلی ارایه شد. خلاصه مقاله: شناسایی تحلیلی وضعیت موجود… ادامه مطلب یا تدوین نقاط فرصت، تهدید، قوت و ضعف در حمل و نقل ریلی برون شهری ایران گام اول برای عارضه یابی مشکلات موجود حمل و نقل ریلی ایران و یافتن راهبردهایی برای رفع یا تخفیف مشکلات می باشد که در این مقاله سعی شده ضمن مرور موجز این موضوع، لیستی از مشکلات ملموس این بخش مدون شده و یادآوری گردد. بر حسب مسئولیت هر یک از عوامل اصلی دولتی در حمل و نقل ریلی ایران شامل دولت و مجلس، وزارت راه و شهرسازی، شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل و شرکت راه آهن تعدادی راهکارهای اجرایی جهت برون رفت از مشکلات جاری و توسعه و جهش حمل و نقل ریلی ایران پیشنهاد شده است. در این مقاله برای شناسایی نقاط فرصت، تهدید، قوت و ضعف در حمل و نقل ریلی ایران و یافتن راهبردهای پیشنهادی از هم‌فكری گروهی مولفان استفاده شده است.

دانلود و دسترسی به اصل مقاله:userfiles/file/rail(1).pdf

 • تماس با ما

  مهندسین مشاور راهبرد تردد فردا

  تلفکس: ۰۲۱۷۷۱۳۱۳۷۸

  ساعت کاری : روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی۱۷:۳۰

  نشانی دفتر مرکزی : تهران، میدان رسالت ، ابتدای خیابان هنگام ، خیابان سهند ، پلاک ۱ ، طبقه دوم ، واحد 6

   

 • اهداف و مأموریت ها

  مأموریت شرکت:
  مأموریت ما ارائه خدمات مشاوره، طراحی و نظارت در انواع پروژه های عمرانی و سایر پروژه های فنی و مهندسی است. در این راستا، افزایش توان فنی و مزیت رقابتی در خصوص پیشنهادهای شرکت برای کارفرمایان مختلف با استفاده از خدمات برتر و نوآورانه بر پایه آخرین روش ها، تئوری ها و شیوه های عملی مدنظر مدیران شرکت است.

  چشم انداز شرکت:
  چشم انداز ما تبدیل شدن به شرکت پیشرو در ارائه با کیفیت و هدفمند خدمات مشاوره، طراحی و نظارت در انواع پروژه های فنی و مهندسی است.

 • RTF در یک نگاه

  مهندسین مشاور راهبرد تردد فردا فعالیت خود را بر ارائه هر چه بهتر خدمات مشاوره، طراحی و نظارت در انواع پروژه های عمرانی معطوف نموده است و با بهره گیری از مدیران و کارشناسان خبره این حوزه سعی بر آن دارد تا نقش موثری در تامین خدمات فنی و مهندسی کشور ایفا کند.