صفحه اصلی » رویدادها » رویداد های حوزه حمل و نقل و ترافيك » تحلیل وضعیت و پیشنهاد راهکارها و اقدامات اجرایی کلان جهت توسعه و ارتقای حمل و نقل ریلی ایران

این مقاله توسط اعضای کارگروه تخصصی سرمایه گذاری و امور بازرگانی انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته تهیه و در پانزدهمین همایش حمل و نقل ریلی ارایه شد. خلاصه مقاله: شناسایی تحلیلی وضعیت موجود… ادامه مطلب یا تدوین نقاط فرصت، تهدید، قوت و ضعف در حمل و نقل ریلی برون شهری ایران گام اول برای عارضه یابی مشکلات موجود حمل و نقل ریلی ایران و یافتن راهبردهایی برای رفع یا تخفیف مشکلات می باشد که در این مقاله سعی شده ضمن مرور موجز این موضوع، لیستی از مشکلات ملموس این بخش مدون شده و یادآوری گردد. بر حسب مسئولیت هر یک از عوامل اصلی دولتی در حمل و نقل ریلی ایران شامل دولت و مجلس، وزارت راه و شهرسازی، شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل و شرکت راه آهن تعدادی راهکارهای اجرایی جهت برون رفت از مشکلات جاری و توسعه و جهش حمل و نقل ریلی ایران پیشنهاد شده است. در این مقاله برای شناسایی نقاط فرصت، تهدید، قوت و ضعف در حمل و نقل ریلی ایران و یافتن راهبردهای پیشنهادی از هم‌فكری گروهی مولفان استفاده شده است.

دانلود و دسترسی به اصل مقاله:userfiles/file/rail(1).pdf

 • تماس با ما

  مهندسین مشاور راهبرد تردد فردا

  تلفکس: ۰۲۱۷۷۱۳۱۳۷۸

  ساعت کاری : روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی۱۷:۳۰

  نشانی دفتر مرکزی : تهران، میدان رسالت ، ابتدای خیابان هنگام ، خیابان سهند ، پلاک ۱ ، طبقه دوم ، واحد 6

   

 • اهداف و مأموریت ها

  مأموریت ما:
  مأموریت ما رساندن توان مشتریان مان به نهایت مزیت رقابتی و قدرت تحلیل تصمیم گیری برای سرمایه گذاری است که با استفاده از خدمات برتر و نوآورانه در زمینه های گوناگون فراهم می کنیم. خدمات ما شامل انتخاب راهبرد، پیش بینی، ارزیابی ریسک و پاسخ های مبتنی بر فن آوری اطلاعات است که بر پایه آخرین روش ها، تئوری ها و شیوه های عملی ارائه می گردند.

  چشم انداز ما:
  چشم انداز ما تبدیل شدن به پیشرو خدمات مشاوره حمل و نقل در خاورمیانه و سهیم شدن در بالاترین سطح مهندسی و برنامه ریزی حمل و نقل در ارائه روشها، تئوری ها و شیوه های اجرایی است.

 • RTF در یک نگاه

  مهندسین مشاور راهبرد تردد فردا فعالیت اصلی خود را بر سه حوزه تخصصی برنامه ریزی و مدل سازی حمل و نقل ، حمل و نقل همگانی ، ایمنی و مهندسی ترافیک معطوف نموده است و با بهره گیری از مدیران و کارشناسان خبره این صنعت سعی بر آن دارد تا نقش موثری در حیطه حمل و نقل و ترافیک کشور ایفا کند.