صفحه اصلی » رویدادها » رویداد های حوزه حمل و نقل و ترافيك » سیزدهمین کنفرانس بین المللی حمل و نقل و ترافیک برگزار می شود…ادامه

سیزدهمین کنفرانس بین المللی حمل و نقل و ترافیک، ششم و هفتم اسفندماه 92 برگزار می شود. این کنفرانس با همکاری دانشگاه ها، موسسات علمی آموزشی و سازمان های داخلی و خارجی مرتبط با معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران برگزار خواهد شد. محورهای مقالات قابل ارایه به کنفرانس بین المللی حمل و نقل و ترافیک شامل موارد زیر است: – حمل و نقل همگانی – مهندسی ترافیک – سیستم های هوشمند حمل و نقل – اقتصاد حمل و نقل – برنامه ریزی حمل و نقل و شهرسازی – مدیریت سیستم‌های حمل و نقل – ایمنی ترافیک و ریسک – آموزش و فرهنگسازی ترافیک – حمل و نقل و توسعه پایدار – قوانین، مقررات و مدیریت یکپارچه – حمل ونقل غیر موتوری – سازمان ها در مدیریت ترافیک – طراحی معابر مهلت ارسال مقالات تا تاریخ 30 آذرماه 1392 تعیین شده است و علاقه مندان می توانند مقالات را به صورت آنلاین و به آدرس ictte.ir یا trafficorg.tehran.ir دبیرخانه کنفرانس سیزدهم ارسال نمایند.

 • تماس با ما

  مهندسین مشاور راهبرد تردد فردا

  تلفکس: ۰۲۱۷۷۱۳۱۳۷۸

  ساعت کاری : روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی۱۷:۳۰

  نشانی دفتر مرکزی : تهران، میدان رسالت ، ابتدای خیابان هنگام ، خیابان سهند ، پلاک ۱ ، طبقه دوم ، واحد 6

   

 • اهداف و مأموریت ها

  مأموریت شرکت:
  مأموریت ما ارائه خدمات مشاوره، طراحی و نظارت در انواع پروژه های عمرانی و سایر پروژه های فنی و مهندسی است. در این راستا، افزایش توان فنی و مزیت رقابتی در خصوص پیشنهادهای شرکت برای کارفرمایان مختلف با استفاده از خدمات برتر و نوآورانه بر پایه آخرین روش ها، تئوری ها و شیوه های عملی مدنظر مدیران شرکت است.

  چشم انداز شرکت:
  چشم انداز ما تبدیل شدن به شرکت پیشرو در ارائه با کیفیت و هدفمند خدمات مشاوره، طراحی و نظارت در انواع پروژه های فنی و مهندسی است.

 • RTF در یک نگاه

  مهندسین مشاور راهبرد تردد فردا فعالیت خود را بر ارائه هر چه بهتر خدمات مشاوره، طراحی و نظارت در انواع پروژه های عمرانی معطوف نموده است و با بهره گیری از مدیران و کارشناسان خبره این حوزه سعی بر آن دارد تا نقش موثری در تامین خدمات فنی و مهندسی کشور ایفا کند.