صفحه اصلی » رویدادها » رویداد های حوزه حمل و نقل و ترافيك » سیزدهمین کنفرانس بین المللی حمل و نقل و ترافیک برگزار می شود…ادامه

سیزدهمین کنفرانس بین المللی حمل و نقل و ترافیک، ششم و هفتم اسفندماه 92 برگزار می شود. این کنفرانس با همکاری دانشگاه ها، موسسات علمی آموزشی و سازمان های داخلی و خارجی مرتبط با معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران برگزار خواهد شد. محورهای مقالات قابل ارایه به کنفرانس بین المللی حمل و نقل و ترافیک شامل موارد زیر است: – حمل و نقل همگانی – مهندسی ترافیک – سیستم های هوشمند حمل و نقل – اقتصاد حمل و نقل – برنامه ریزی حمل و نقل و شهرسازی – مدیریت سیستم‌های حمل و نقل – ایمنی ترافیک و ریسک – آموزش و فرهنگسازی ترافیک – حمل و نقل و توسعه پایدار – قوانین، مقررات و مدیریت یکپارچه – حمل ونقل غیر موتوری – سازمان ها در مدیریت ترافیک – طراحی معابر مهلت ارسال مقالات تا تاریخ 30 آذرماه 1392 تعیین شده است و علاقه مندان می توانند مقالات را به صورت آنلاین و به آدرس ictte.ir یا trafficorg.tehran.ir دبیرخانه کنفرانس سیزدهم ارسال نمایند.

 • تماس با ما

  مهندسین مشاور راهبرد تردد فردا

  تلفکس: ۰۲۱۷۷۱۳۱۳۷۸

  ساعت کاری : روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی۱۷:۳۰

  نشانی دفتر مرکزی : تهران، میدان رسالت ، ابتدای خیابان هنگام ، خیابان سهند ، پلاک ۱ ، طبقه دوم ، واحد 6

   

 • اهداف و مأموریت ها

  مأموریت ما:
  مأموریت ما رساندن توان مشتریان مان به نهایت مزیت رقابتی و قدرت تحلیل تصمیم گیری برای سرمایه گذاری است که با استفاده از خدمات برتر و نوآورانه در زمینه های گوناگون فراهم می کنیم. خدمات ما شامل انتخاب راهبرد، پیش بینی، ارزیابی ریسک و پاسخ های مبتنی بر فن آوری اطلاعات است که بر پایه آخرین روش ها، تئوری ها و شیوه های عملی ارائه می گردند.

  چشم انداز ما:
  چشم انداز ما تبدیل شدن به پیشرو خدمات مشاوره حمل و نقل در خاورمیانه و سهیم شدن در بالاترین سطح مهندسی و برنامه ریزی حمل و نقل در ارائه روشها، تئوری ها و شیوه های اجرایی است.

 • RTF در یک نگاه

  مهندسین مشاور راهبرد تردد فردا فعالیت اصلی خود را بر سه حوزه تخصصی برنامه ریزی و مدل سازی حمل و نقل ، حمل و نقل همگانی ، ایمنی و مهندسی ترافیک معطوف نموده است و با بهره گیری از مدیران و کارشناسان خبره این صنعت سعی بر آن دارد تا نقش موثری در حیطه حمل و نقل و ترافیک کشور ایفا کند.