صفحه اصلی » پروژه ها » برنامه ریزی حمل و نقل » مطالعات امكان سنجي ايجاد خطوط ريلي هوايي در شهر مشهد

j1کارفرما : سازمان حمل و نقل ترافيك مشهد

نوع پروژه : کاربردی

هدف :

-تعيين كاربردهاي خطوط ريلي هوايي

-برآورد اقتصادي احداث سيستم ريلي هوايي

j2شرح پروژه :

اين مطالعات به منظور بررسي امكان پذيري احداث سيستم ريلي هوايي در شهر مشهد صورت پذيرفت. در اين مطالعات ابتدا با توجه به مشكل چندين ساله شهر مشهد در آن زمان، مبني بر عدم راه اندازي سيستم مترو، تصميم برآن شده بود كه امكان احداث سيستم هاي هوايي همچون LRT، تراموا، مترو و يا مونوريل مورد بررسي قرار گيرد. در اين مطالعه ابتدا مزايا و معايب هر يك از سيستم هاي فوق بيان گرديد و سپس روند استاندارد انتخاب طريقه مناسب حمل و نقل در این مورد بخصوص ترسيم شد. در پايان نيز براساس نظرات كارشناسان و مسئولين هدفي كه مي توان از آن براي توسعه سيستم ريلي هوايي بهره برد مورد بررسي قرار گرفت. بر اساس اين نظرات مشخص گرديد كه كاربردهاي تفريحي يكي از اصلي ترين كاربردهاي محتمل براي سيستم هاي هوايي در شهر مشهد است. در پايان نيز ارزيابي فني اقتصادي احداث سيستم ريلي هوايي ارائه گرديد.

[دانلود یافت نشد]

 • تماس با ما

  مهندسین مشاور راهبرد تردد فردا

  تلفکس: ۰۲۱۷۷۱۳۱۳۷۸

  ساعت کاری : روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی۱۷:۳۰

  نشانی دفتر مرکزی : تهران، میدان رسالت ، ابتدای خیابان هنگام ، خیابان سهند ، پلاک ۱ ، طبقه دوم ، واحد 6

   

 • اهداف و مأموریت ها

  مأموریت ما:
  مأموریت ما رساندن توان مشتریان مان به نهایت مزیت رقابتی و قدرت تحلیل تصمیم گیری برای سرمایه گذاری است که با استفاده از خدمات برتر و نوآورانه در زمینه های گوناگون فراهم می کنیم. خدمات ما شامل انتخاب راهبرد، پیش بینی، ارزیابی ریسک و پاسخ های مبتنی بر فن آوری اطلاعات است که بر پایه آخرین روش ها، تئوری ها و شیوه های عملی ارائه می گردند.

  چشم انداز ما:
  چشم انداز ما تبدیل شدن به پیشرو خدمات مشاوره حمل و نقل در خاورمیانه و سهیم شدن در بالاترین سطح مهندسی و برنامه ریزی حمل و نقل در ارائه روشها، تئوری ها و شیوه های اجرایی است.

 • RTF در یک نگاه

  مهندسین مشاور راهبرد تردد فردا فعالیت اصلی خود را بر سه حوزه تخصصی برنامه ریزی و مدل سازی حمل و نقل ، حمل و نقل همگانی ، ایمنی و مهندسی ترافیک معطوف نموده است و با بهره گیری از مدیران و کارشناسان خبره این صنعت سعی بر آن دارد تا نقش موثری در حیطه حمل و نقل و ترافیک کشور ایفا کند.