صفحه اصلی » پروژه های مهندسی » ترافیک و حمل و نقل » برنامه ریزی حمل و نقل » مطالعات امكان سنجي ايجاد خطوط ريلي هوايي در شهر مشهد

j1کارفرما : سازمان حمل و نقل ترافيك مشهد

نوع پروژه : کاربردی

هدف :

-تعيين كاربردهاي خطوط ريلي هوايي

-برآورد اقتصادي احداث سيستم ريلي هوايي

j2شرح پروژه :

اين مطالعات به منظور بررسي امكان پذيري احداث سيستم ريلي هوايي در شهر مشهد صورت پذيرفت. در اين مطالعات ابتدا با توجه به مشكل چندين ساله شهر مشهد در آن زمان، مبني بر عدم راه اندازي سيستم مترو، تصميم برآن شده بود كه امكان احداث سيستم هاي هوايي همچون LRT، تراموا، مترو و يا مونوريل مورد بررسي قرار گيرد. در اين مطالعه ابتدا مزايا و معايب هر يك از سيستم هاي فوق بيان گرديد و سپس روند استاندارد انتخاب طريقه مناسب حمل و نقل در این مورد بخصوص ترسيم شد. در پايان نيز براساس نظرات كارشناسان و مسئولين هدفي كه مي توان از آن براي توسعه سيستم ريلي هوايي بهره برد مورد بررسي قرار گرفت. بر اساس اين نظرات مشخص گرديد كه كاربردهاي تفريحي يكي از اصلي ترين كاربردهاي محتمل براي سيستم هاي هوايي در شهر مشهد است. در پايان نيز ارزيابي فني اقتصادي احداث سيستم ريلي هوايي ارائه گرديد.

[دانلود یافت نشد]

 • تماس با ما

  مهندسین مشاور راهبرد تردد فردا

  تلفکس: ۰۲۱۷۷۱۳۱۳۷۸

  ساعت کاری : روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی۱۷:۳۰

  نشانی دفتر مرکزی : تهران، میدان رسالت ، ابتدای خیابان هنگام ، خیابان سهند ، پلاک ۱ ، طبقه دوم ، واحد 6

   

 • اهداف و مأموریت ها

  مأموریت شرکت:
  مأموریت ما ارائه خدمات مشاوره، طراحی و نظارت در انواع پروژه های عمرانی و سایر پروژه های فنی و مهندسی است. در این راستا، افزایش توان فنی و مزیت رقابتی در خصوص پیشنهادهای شرکت برای کارفرمایان مختلف با استفاده از خدمات برتر و نوآورانه بر پایه آخرین روش ها، تئوری ها و شیوه های عملی مدنظر مدیران شرکت است.

  چشم انداز شرکت:
  چشم انداز ما تبدیل شدن به شرکت پیشرو در ارائه با کیفیت و هدفمند خدمات مشاوره، طراحی و نظارت در انواع پروژه های فنی و مهندسی است.

 • RTF در یک نگاه

  مهندسین مشاور راهبرد تردد فردا فعالیت خود را بر ارائه هر چه بهتر خدمات مشاوره، طراحی و نظارت در انواع پروژه های عمرانی معطوف نموده است و با بهره گیری از مدیران و کارشناسان خبره این حوزه سعی بر آن دارد تا نقش موثری در تامین خدمات فنی و مهندسی کشور ایفا کند.