صفحه اصلی » معرفی شرکت

باسمه تعالی

AboutUs2

شرکت مهندسین مشاور راهبرد تردد فردا (RTF) با اتکال به خداوند متعال در اوایل سال ۱۳۸۸ به منظور ارائه خدمات مشاوره، طراحی و نظارت در انواع پروژه های عمرانی و سایر پروژه های فنی و مهندسی تأسیس ‏گردید. هدف شرکت، پاسخگویی به نیاز کارفرمایان از طریق ارائه پیشنهادهای رقابتی و انجام خدمات فنی و مهندسی هدفمند و کاربردی با ایجاد مطلوبیت در سه فاکتور کیفیت، زمان و هزینه انجام پروژه است.

شرکت مهندسین مشاور راهبرد تردد فردا با تکیه بر نیروی متخصص و جوان خود با یک نگاه تازه بر آن است تا با انجام خدمات و اجرایی کردن آنها، در کنار سایر شرکت‌های فعال در زمینه‌های مختلف فعالیت نماید. توسعه شرکت از طریق ایجاد تخصص‌ها و رشته‌های مختلف فنی و مهندسی عمران در شرکت همواره مورد توجه مؤسسین این شرکت بوده است. در حال حاضر، شرکت در زمینه های طراحی سازه ساختمانی و ابنیه فنی راه، طراحی هندسی راه و تقاطع، ترافیک و حمل و نقل، معماری و طراحی شهری، و نظارت و مدیریت طرح دارای فعالیت است. در هر بخش، سوابق و رزومه تخصصی مدیران و کارشناسان گواهی بر توانایی این مجموعه در انجام پروژه‌های مختلف است.

logo2

 • تماس با ما

  مهندسین مشاور راهبرد تردد فردا

  تلفکس: ۰۲۱۷۷۱۳۱۳۷۸

  ساعت کاری : روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی۱۷:۳۰

  نشانی دفتر مرکزی : تهران، میدان رسالت ، ابتدای خیابان هنگام ، خیابان سهند ، پلاک ۱ ، طبقه دوم ، واحد 6

   

 • اهداف و مأموریت ها

  مأموریت شرکت:
  مأموریت ما ارائه خدمات مشاوره، طراحی و نظارت در انواع پروژه های عمرانی و سایر پروژه های فنی و مهندسی است. در این راستا، افزایش توان فنی و مزیت رقابتی در خصوص پیشنهادهای شرکت برای کارفرمایان مختلف با استفاده از خدمات برتر و نوآورانه بر پایه آخرین روش ها، تئوری ها و شیوه های عملی مدنظر مدیران شرکت است.

  چشم انداز شرکت:
  چشم انداز ما تبدیل شدن به شرکت پیشرو در ارائه با کیفیت و هدفمند خدمات مشاوره، طراحی و نظارت در انواع پروژه های فنی و مهندسی است.

 • RTF در یک نگاه

  مهندسین مشاور راهبرد تردد فردا فعالیت خود را بر ارائه هر چه بهتر خدمات مشاوره، طراحی و نظارت در انواع پروژه های عمرانی معطوف نموده است و با بهره گیری از مدیران و کارشناسان خبره این حوزه سعی بر آن دارد تا نقش موثری در تامین خدمات فنی و مهندسی کشور ایفا کند.