صفحه اصلی » معرفی شرکت

باسمه تعالی

AboutUs2

شرکت مهندسین مشاور راهبرد تردد فردا (RTF) با اتکال به خداوند متعال در اوایل سال ۱۳۸۸ به منظور ارائه خدمات فنی و مشاوره‌ای در زمینه‌های مختلف مهندسی با اولویت برنامه‌ریزی حمل‌و‌نقل تأسیس ‏گردید. هدف شرکت مهندسی راهبرد تردد فردا ،جلب رضایت کارفرمایان با ارائه پیشنهادهای رقابتی از طریق ارائـه خدمات طراحی و مهندسی مناسب و کاربردی با ایجاد مطلوبیت در سه فاکتور کیفیت، زمان و هزینه انجام پروژه از طریق گردآوری و فراهم ساختن محیطی کاملا علمی و عملی است.

شرکت مهندسین مشاور راهبرد تردد فردا با تکیه بر نیروی متخصص و جوان خود با یک نگاه تازه بر آن است تا با انجام مطالعات و اجرایی کردن آنها در کنار سایر شرکت‌های فعال در زمینه‌های مختلف فعالیت نماید.  توسعه شرکت از طریق ایجاد تخصص‌ها و رشته‌های مختلف مهندسی در شرکت همواره مورد توجه مؤسسین این شرکت بوده است. در حال حاضر، شرکت از لحاظ کادر تخصصی، اطلاعات فنی- کارشناسی و امکانات دفتری دارای بخش‌های تخصصی برنامه‌ریزی حمل‌و‌نقل و مدلسازی، حمل‌و‌نقل همگانی و IT است. در هر بخش تخصصی، سوابق مدیران بخش و کارشناسان در حوزه‌های اجرایی، پژوهشی و آموزشی گواهی بر توانایی این مجموعه جوان در انجام پروژه‌های مختلف می‌باشد.

logo2

 • تماس با ما

  مهندسین مشاور راهبرد تردد فردا

  تلفکس: ۰۲۱۷۷۱۳۱۳۷۸

  ساعت کاری : روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی۱۷:۳۰

  نشانی دفتر مرکزی : تهران، میدان رسالت ، ابتدای خیابان هنگام ، خیابان سهند ، پلاک ۱ ، طبقه دوم ، واحد 6

   

 • اهداف و مأموریت ها

  مأموریت ما:
  مأموریت ما رساندن توان مشتریان مان به نهایت مزیت رقابتی و قدرت تحلیل تصمیم گیری برای سرمایه گذاری است که با استفاده از خدمات برتر و نوآورانه در زمینه های گوناگون فراهم می کنیم. خدمات ما شامل انتخاب راهبرد، پیش بینی، ارزیابی ریسک و پاسخ های مبتنی بر فن آوری اطلاعات است که بر پایه آخرین روش ها، تئوری ها و شیوه های عملی ارائه می گردند.

  چشم انداز ما:
  چشم انداز ما تبدیل شدن به پیشرو خدمات مشاوره حمل و نقل در خاورمیانه و سهیم شدن در بالاترین سطح مهندسی و برنامه ریزی حمل و نقل در ارائه روشها، تئوری ها و شیوه های اجرایی است.

 • RTF در یک نگاه

  مهندسین مشاور راهبرد تردد فردا فعالیت اصلی خود را بر سه حوزه تخصصی برنامه ریزی و مدل سازی حمل و نقل ، حمل و نقل همگانی ، ایمنی و مهندسی ترافیک معطوف نموده است و با بهره گیری از مدیران و کارشناسان خبره این صنعت سعی بر آن دارد تا نقش موثری در حیطه حمل و نقل و ترافیک کشور ایفا کند.